vajinismus tedavisi fiyatları

Vajinismusun dolayı büyük müşterek kısmı, %95 i ruhsal nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, cinsî ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, abartmalı okunuşu negatif şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan benzer durumdur.Çocukluk, toy kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, hempa çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, muallel hata mübalağalı bilgilerin, bilinçaltımız çeşidinden beynimize olumsuz, hata aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına sebep olur.

Bunlar nedir? Çok fazla örnek verebiliriz. alışılmış olan ve herkesi etkileyebilen, kızlık zarının yırtılması ile acı okunuşu kanamanın fazla olması, kanama nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, erdenlik zarının evleninceye derecede korunması düşüncesi, kasılmadan ötürü kilitlenme olabileceği düşüncesi, yüklü kalma korkusu, acımasız aktöre kuralları, cinsel vukuf eksikliği, cinselliğin kadınlar ayrılmış kötü, çekinilmesi gereken yalnız vaziyet olması, abartılmış ilk tün hikâyeleri ve mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle alakadar yanlış, abartılı, muallel mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi kabul edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, stratejik olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da namuslu kabul eder. Bu durumda beynimiz yanlış bilgilendirilmiş olmakta okunuşu bu pozisyon gerçekte olmayan korku okunuşu kuşku halini yaratmaktadır,ilişki anında herşey yolunda giderken yöre sevişmede tek problem yokken okunuşu bu defa ilişkiye girebileceğim derken ehliyetli o sırada bu his ve ruh durumu psikolojimizi layemut şekilde etkiler.Gene gene aynı ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile tek engel çıkar canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı elektronik beyin gibi, yanılgı veri, hata skor ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan misal verecek olursak; çocukken eteklik traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin fazla küçük olduğunu söylemesi. skor 8 almanak vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu yanlış mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin çok küçük olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin çok değersiz olduğunu taşıyor. Evlenince okunuşu eşiyle cinsî temas sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! yanılgı eş mesaj, ne makro tasa ve korkuya neden oluyor. Eşiyle 8 sene bu yüzden eşeysel ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 sefer gelip sorunu çözdü. henüz sonra aylı kaldı.şu zihin evlilik hayatı okunuşu cinsî yaşamında çok mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi fazla küçükve az gibi algılanır lakin esneme özelliği sayesinde 3-6 kg a miktarda bebek doğurabilir.

Başka müşterek vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle seksüel yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini cinsî ilişkiye müheyya hissedip, cinsî ilişkiye fethetmek istiyor amma mert eşi ise evlenmeden eşeysel birliktelik hissetmek istemiyor.Bu konuda tutucu,kadın tümsek ön sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 senelik vajinismus görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 kez gelip vajinismusu çözdü. yararsız ancak 3 yılı huzursuz geçirmiş oldu.Yada eksiksiz tersi durumlar henüz aşkın da oluyor bayan evlenmeden birlikte tam gelmek istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında hep kendine fren koyuyor okunuşu kendini kasıyor.Bu keyfiyet evlenince de henüz gamsız olsada, kasması ki belli belirsiz derecede kassa birlikte eşiyle seksüel kontrol edin ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse birlikte sıkıntılı ağrılı prblemli bir bağ oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun sarsım ve kuşku cinsel ilişkinin doğru aynı şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka yalnız vajinismus hastamız ilk ilişkisinde hemen aylı kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu müşterek filmde,yoğun iş yağışı dolayısıyla tevellüt eylemi çeken müşterek tutkun doğuma, hastaneye götürülemiyor okunuşu doğum zorlu kış şartlarında yolda oluyor okunuşu hastamızın bizdeki ilk seanstaki hepsi aylı kalmaktan korkuyorum idi. parasız cinsî ilişkiden, aylı kalmaktan okunuşu doğumunun fazla mecburiyet olacağını düşündüğünden dolayı cinsî ilişkiye girememektedir. ilgi ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması ve 3 senevi vajinismusa usul açtığını göreceksiniz.Başka tek vajinismus hastamız sağlık personeli; adetleri çok ağrılı geçmesi üzerine, hastanede bikir zarının dolgun olduğu söyleniyor.Sonuç altı salname vajinismus olup, 4 kez gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın hata mesaj. O gibi çok tıpkısı var ki, ama hepsinin de nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize yanlış mesaj vermesi sonucu bağlantı çabucak kasılma, geriye mütebaki önemsiz ancak kısmında ise, anatomik birleşik mahzur kelime konusudurKızlık zarının kalın, yüksek kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi cinsî ilişkiye girmeye engel olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 yıllık evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi fazla seviyorum. Evlendiğim çağ hayatımın en önemli, genişlik spesiyal haset olmalıydı lakin olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. Çok ağrılı, fazla sancılı bir kez devir geçiyorum. ötede korku, endişe, duraksama cümlesi aynı arada. Eşimin yüzüne geçindirmek de istemiyorum. Kendimi suçlu ve mahcup hissediyorum. köle o anlatılan mutluluğu, huzura sağlamak istiyorum. he ben kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim müteheyyiç ve tehlike doluyum. Günlerden Çarşamba okunuşu ego alışveriş haset yepyeni, mesut ancak hayata girişim atacağım. Bunu da başarabilirim. genişlik yetişkin destekçim eşim. Bunu ikimiz amacıyla başaracağım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *